odpocznij z nami
Slider

 

„Przystanek relaks”

Warsztaty skierowane są do kobiet szukających chwili wytchnienia i relaksu. W dzisiejszym zabieganym świecie, wśród otaczających nas obowiązków prywatnych i zawodowych, presji czasu, chęci spełnienia oczekiwań rodziny i przyjaciół, często zapominamy o odpoczynku. Zapominamy lub nie dajemy sobie możliwości, żeby trochę odpuścić, usiąść, uspokoić serce, pomyśleć o tym co dla nas ważne lub po prostu znaleźć czas, żeby zrobić się na bóstwo.

„Przystanek relaks” określa miejsce i jednocześnie działanie. 
Miejsce, w którym wreszcie można zaznać spokoju, pobyć ze sobą i innymi wspaniałymi kobietami. Przepiękny, uroczy dom z ogrodem i kominkiem, przy którym możesz rozgrzać się wieczorem pijąc herbatę z sokiem malinowym lub wino ;)
Działanie, które opiera się głównie na odpoczynku i relaksie. Wszelkie aktywności w ciągu dnia mają sprawić, że poczujesz się rozluźniona, odstresowana i szczęśliwa. Mają sprawić, że spędzony z nami czas będzie dla Ciebie wartościowy. 

Spędzimy wspólnie inspirujące 2 dni, podczas których odbędą się:

- Grupowe warsztaty rozwojowe - temat przewodni zajęć to „Jak leniuchować bez wyrzutów sumienia?”. Wspólnie będziemy szukać sposobów na to jak się relaksować, jak znaleźć czas na odpoczynek, na chwilę tylko dla siebie i czuć się z tym dobrze. 
Warsztaty poprowadzi Izabela Kula, coach i manager, na co dzień pracuje w agencji reklamowej, a po godzinach leniuchuje, znajduje czas na relaks i rozwija swoje pasje bez wyrzutów sumienia.

- Warsztaty stylizacji ubioru oraz makijażu – dowiesz się co robić, żeby dobrze czuć się w ubraniu, jak dobrać strój do sylwetki, jak podkreślić atuty a ukryć mankamenty. Pod okiem specjalistki od make up-u nauczysz się jak wykonać makijaż, który pasuje do Twojej urody i poznasz praktyczne porady ułatwiające codzienny makijaż. 
Warsztaty poprowadzi Izabela Jaśkiewicz, stylistka i wizażystka z kilkuletnim stażem, osoba z wielką pasją i zaangażowaniem w to co robi. Pracuje przy sesjach zdjęciowych i planach filmowych. Prowadzi własne studio o nazwie Wizart, w którym wykonuje między innymi makijaże okolicznościowe i permanentne oraz przedłużanie rzęs. Obecnie wprowadza na rynek własną markę Dress up, pod którą będzie doradzała klientkom w kwestiach związanych z makijażem i stylizacją ubioru. 

- Zajęcia bodyART - nowy trend w świecie fitness, stworzony przez Roberta Steinbachera. Trening z rodziny Body and Mind, funkcjonalny, angażujący całe ciało, a poprzez dobór odpowiednich ćwiczeń z grupy: siła i świadomość, terapeutyczne, inspirowane jogą - pozwala skupić się na technice ruchu, co owocuje większym zaangażowaniem w każdy trening, podnosi wydolność i siłę. bodyART łączy pozycje treningowe z klasycznymi technikami oddechowymi dla synergii pochodzącej z połączenia treningu fizycznego z mentalną relaksacją. Zajęcia dedykowane są absolutnie wszystkim. 
Zajęcia poprowadzi Magda Kosmala, fizjoterapeutka, trenerka bodyART i pilates.

- Yoga Śmiechu - Śmiech i zabawa rozluźniają nasze ciało i wyciszają umysł, dzięki temu łapiemy dystans, akceptację i wracamy do siebie, do swojej prawdziwej natury, do domu. Warsztaty będą prowadzone z wykorzystaniem jogi śmiechu, ćwiczeń energetycznych i medytacyjnych, ćwiczeń ciała, świadomego oddechu i uważności, a także tańca intuicyjnego i śpiewu. 
Zajęcia poprowadzi Elżbieta Dąbrowska, współzałożycielka Akademii Radosnego Życia, której celem jest inspirowanie do zdrowego i radosnego stylu życia. Edukatorka społeczna, mentorka w Szkole Liderek, organizatorka konferencji edukacyjnych i współorganizatorka festiwali: Babskie Lato i Kobiecy Karnawał w ramach Akademii Kobiet Sukcesu. Twórczyni projektu dla kobiet „Śmiech z SERCA w ogrodzie CISZY”. Aktywnie uczestniczy w projektach, które pogłębiają świadomość i pomagają się rozwijać . Na co dzień zajmuje się finansami. Kocha taniec, malowanie i pilates. Mama Patrycji i Pawła.

- Profesjonalny fotograf wykona pamiątkowe zdjęcia portretowe każdej uczestniczki. Odbędzie się również konkurs, w którym do wygrania profesjonalna sesja zdjęciowa, realizowana przez Jakubowska Foto.