odpocznij z nami
Slider
Szanowni Państwo, Drodzy Goście!

 

Pragniemy Wam zaproponować spędzenie wolnego czasu w miłej, rodzinnej atmosferze, w oderwaniu od problemów dnia codziennego. Nasz dom, znajdujący się we wsi Makowica – 80 kilometrów na północ od Warszawy, stanowi realizację naszych planów i pasji związanych z poszukiwaniem alternatywy do życia w dużym mieście. Przez wiele lat, z niemałym trudem, realizowaliśmy te nasze małe marzenia. Są one ukierunkowane na to, co w życiu najważniejsze: poszukiwanie szczęścia, samodoskonalenie,  realizację hobby, wyciszenie i medytację.
W naszym domu można swobodnie wypocząć, dobrze zjeść, rozwinąć swoje zainteresowania, porozmawiać na dowolne tematy, spotkać się ze znajomymi lub też wyciszyć. Co tylko dusza zapragnie. Produkujemy własny chleb, własne wędliny, mamy małą pasiekę, rozwijamy pasję związaną z renowacją starych mebli i pielęgnacją ogrodu. Z uwagi na pszczoły nie używamy środków ochrony roślin.
Nasze duże doświadczenie zawodowe pozwala nam na organizowanie szkoleń i spotkań biznesowych dla firm i instytucji, w dowolnej formie, w atmosferze miru i ciepła domowego ogniska. Gwarantujemy dyskrecję, która w dzisiejszych czasach jest coraz trudniejsza do osiągnięcia.

 

Marzena i Piotr